Kotłowanie - technika grzewcza

Szanowni Państwo, budujecie dom lub posiadacie przestarzałą, wyeksploatowaną instalację grzewczą ? Wyspecjalizowany personel firmy Business Home pomoże w wyborze najkorzystniejszego typu ogrzewania oraz zamontuje go tak, aby zapewnić bezpieczeństwo jego działania.

Na rynku jest wiele technik grzewczych, jednak nasi fachowcy wybiorą dla Państwa najlepsze rozwiązanie.

Współpracujemy z renomowanymi firmami z branży ciepłowniczej, dzięki czemu możemy zaproponować najnowsze rozwiązania techniczne. Bogate doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz odpowiednie usprzętowienie, pozwala nam na podejmowanie i realizację najtrudniejszych zadań.

Kotły Olejowe

 

Nowoczesne kotły olejowe zapewniają identyczny komfort użytkowania jak w przypadku zastosowania kotłów gazowych.

 

Z uwagi na wyższy poziom hałasu podczas pracy kotła olejowego, w porównaniu do kotłów gazowych, miejscem ich instalacji są pomieszczenia nie przeznaczone do stałego pobytu. Wyższy poziom hałasu wynika głównie z pracy pompy olejowej, a także wentylatora o większej wydajności niż dla gazowych kotłów z zamkniętą komorą spalania. Wysoki komfort użytkowania zapewnia zastosowanie nowoczesnych regulatorów, które mogą być zabudowane w pomieszczeniach mieszkalnych, jednocześnie komunikując się z układem automatyki kotła olejowego.

Kotły Gazowe

Kotły kondensacyjne stanowią obecnie najwyższy standard techniczny w technice grzewczej wyróżniając się nieosiągalnymi kiedyś sprawnościami pracy. Kotły kondensacyjne wykonane ze stali nierdzewnej pozwalają na głębokie schładzanie spalin i wykraplanie pary wodnej, która oddaje dodatkowe ciepło. Stąd sprawności pracy kotłów kondensacyjnych znacznie przekraczają sprawności osiągane przez tradycyjne kotły, gdzie para wodna nie może być skroplona i musi być usunięta wraz ze spalinami.